Szkolenia BHP Kraków

Organizujemy dla naszych klientów szkolenia BHP w Krakowie i okolicach, co pozwala spełnić wymagania nało bezpieczeństwo pracowników. Co więcej, w naszej ofercie mieszczą się także kursy pierwszej pomocy i och zarówno wstępnymi, jak i okresowymi szkoleniami. Chcąc skorzystać z naszych usług, wystarczy nas poinformo osobę lub też kiedy został zaliczony poprzedni kurs, a my zasugerujemy odpowiedni termin.
Obsługa BHP Kraków

Kompleksowa obsługa BHP w Krakowie i jego pobliżu to nasza specjalność już od lat. Nieustannie aktualizu zmiany, jakie zachodzą w polskim prawie względem tej dziedziny. Przy naszej pomocy, Państwa firma spełni wsz pomoże uniknąć wielu niepożądanych konsekwencji.
Rodzaje szkoleń BHP

Wstępne
Wstępne szkolenie BHP jest obowiązkowe dla każdego nowego członka kadry przed objęciem przez niego stanowiska. Szkolenie to należy przeprowadzić najpóźniej pierwszego dnia pracy. Szkolenie wstępne ważne jest do 12 miesięcy od przeprowadzenia.

Okresowe
Okresowe szkolenia BHP są dostosowane pod konkretny rodzaj wykonywanego zawodu. Szkolenie dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych ważne jest do 6 lat, szkolenie dla pracowników inżynieryjno-technicznych, dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, a także dla stanowisk medycznych i pracowników oświaty ważne jest do 5 lat, dla stanowisk robotniczych do 3 lat. Szkolenia okresowe dla pracowników zatrudnionych przy pracach niebezbiecznych należy powtarzać co roku.

Przeciwpożarowe
Szkolenia przeciwpożarowe organizowane są w formie wykładu teoretycznego wraz z praktycznym użyciem gaśnic. Pozwala to nauczyć każdego pracownika jak prawidłowo posługiwać się tego rodzaju sprzętem oraz jak postępować na wypadek ewentualnego pojawienia się ognia. Taka wiedza i umiejętności pozwalają zwiększyć prawdopodobieństwo, że w razie wystąpienia pożaru, pracownicy zdołają uratować siebie i innych.
Szkolenia BHP - dla kogo?

Szkolenie BHP jest obowiązkowe dla każdego, kto zatrudniony jest w oparciu o umowę o pracę. Jednakże szkolenie wstępne powinno być przeprowadzone dla każdego nowego członka personelu, bez względu na rodzaj kontraktu, ponieważ zgodnie z Kodeksem Pracy, pracodawca ma obowiązek zapewnić każdej zatrudnianej osobie bezpieczne i higieniczne warunki wykonywania swoich obowiązków. Nie można ich lepiej zagwarantować niż poprzez przeprowadzenie kompleksowego szkolenia i poinformowanie pracownika o zagrożeniach na jego stanowisku.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 587 005

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalność naszej firmy stanowią produkty oraz obsługa bhp i ppoż. Kraków jest naszą siedzibą i z powodzeniem działamy na rynkach południowej Polski, głównie w województwach świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim i śląskim.

Firma SpecPoż oferuje kompleksowe oraz profesjonalnie prowadzone szkolenia BHP w Krakowie i okolicznych miejscowościach dla dużych i małych przedsiębiorstw. Zapewnienie pracownikom kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy.

Chcąc zapewniać najwyższy standard obsługi, uzyskaliśmy wszystkie potrzebne certyfikaty i dysponujemy doświadczonym oraz odpowiednio wyszkolonym personelem, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w siedzibach Państwa firm.

Nieoczekiwane zdarzenia takie jak pożary mogą zostać o wiele szybciej i łatwiej opanowane dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu danego obiektu w apteczki, gaśnice lub znaki ewakuacyjne. Ponadto, niezwykle ważne są właściwie przeprowadzone szkolenia BHP oraz znajomość zasad PPOŻ.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.