Gaśnice - Kraków

Zajmujemy się kompleksową obsługą BHP w Krakowie oraz okolicach, która uwzględnia między innymi szkolenia oraz przegląd gaśnic. Jako profesjonaliści z ogromnym stażem oraz niezbędnymi do wykonywania czynności zawodowych kwalifikacjami, z wprawą oraz rzetelnością testujemy sprawność sprzętów przeciwpożarowych. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się także nowoczesne gaśnice, które zakupić można w naszej siedzibie w zlokalizowanej przy Krakowie Rząsce. Aby spełnić obowiązki nałożone na właściciela obiektu oraz pracodawcę, należy zaopatrzyć użytkowany budynek nie tylko w sprawdzone urządzenia gaśnicze, ale również w instrukcję bezpieczeństwa pożarowego.

Dążymy do tego, aby przedstawiona przez nas oferta spełniała wszystkie Państwa oczekiwania i pozwalała należycie zabezpieczyć budynki i personel przed skutkami pożarów. Gaśnice, które sprzedajemy w Krakowie i w okolicy, pochodzą od sprawdzonych producentów dbających o ich najwyższą jakość oraz sprawność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie posługiwania się tymi przedmiotami, nasz zespół poinstruuje klienta lub przygotuje specjalne szkolenie, podczas którego zapoznamy Państwa z typami gaśnic oraz sposobami ich obsługi.
Przegląd gaśnic Kraków

Mimo, iż nasza firma znajduje się w Krakowie, sprzedaż oraz przegląd gaśnic prowadzimy na terenie Województwa Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Śląskiego oraz Podkarpackiego. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki sprzęt będzie odpowiedni w przypadku wybranego obiektu, nasi pracownicy przeprowadzą wywiad, po którym będą mogli Państwu polecić właściwe gaśnice. Do korzystania z naszych usług z zakresu PPOŻ zapraszamy firmy z Krakowa oraz z całej południowej Polski.

Każdy przegląd gaśnic wykonuje upoważniony do tego pracownik, którego wieloletnie doświadczenie pozwala skutecznie testować sprawność tych narzędzi. Kontrola przydatności do użycia tych sprzętów zgodnie z polskim prawem powinna być przeprowadzana przynajmniej raz w roku, a podlegają jej zarówno zbiorniki wchodzące w skład gaśnic przenośnych, jak i przewoźnych, ale także stałe instalacje gaśnicze i inne. Po przeprowadzeniu przeglądu, gaśnice opatrywane są dokumentacją poświadczającą spełnienie wymagań metrologicznych.
Szeroki wybór gaśnic


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 587 005

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalność naszej firmy stanowią produkty oraz obsługa bhp i ppoż. Kraków jest naszą siedzibą i z powodzeniem działamy na rynkach południowej Polski, głównie w województwach świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim i śląskim.

Firma SpecPoż oferuje kompleksowe oraz profesjonalnie prowadzone szkolenia BHP w Krakowie i okolicznych miejscowościach dla dużych i małych przedsiębiorstw. Zapewnienie pracownikom kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy.

Chcąc zapewniać najwyższy standard obsługi, uzyskaliśmy wszystkie potrzebne certyfikaty i dysponujemy doświadczonym oraz odpowiednio wyszkolonym personelem, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w siedzibach Państwa firm.

Nieoczekiwane zdarzenia takie jak pożary mogą zostać o wiele szybciej i łatwiej opanowane dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu danego obiektu w apteczki, gaśnice lub znaki ewakuacyjne. Ponadto, niezwykle ważne są właściwie przeprowadzone szkolenia BHP oraz znajomość zasad PPOŻ.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.