O firmie

NASZĄ SPECJALNOŚĆ STANOWIĄ PRODUKTY ORAZ OBSŁUGA BHP I PPOŻ. KRAKÓW JEST NASZĄ SIEDZIBĄ LECZ Z POWODZENIEM DZIAŁAMY TAKŻE NA RYNKACH POŁUDNIOWEJ POLSKI, GŁÓWNIE W WOJEWÓDZTWACH ŚWIĘTOKRZYSKIM, MAŁOPOLSKIM, PODKARPACKIM I ŚLĄSKIM.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem szkoleń przeciwpożarowych, a ponadto, sprzedajemy różnego rodzaju artykuły związane z BHP i PPOŻ, w tym przede wszystkim gaśnice. Zaopatrujemy się u sprawdzonych producentów krajowych i swoim klientom zapewniamy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.

Poza tym, nasza firma oferuje również wiele przydatnych usług, takich jak prace serwisowe i konserwatorskie sprzętu przeciwpożarowego (np. przegląd gaśnic), dokonywanie pomiarów i prób, sporządzanie instrukcji bezpieczeństwa, przeprowadzanie odbiorów technicznych, opracowywanie protokołów wypadkowych i nie tylko.

Chcąc zapewniać najwyższy standard obsługi, uzyskaliśmy wszystkie potrzebne certyfikaty i dysponujemy doświadczonym oraz odpowiednio wyszkolonym personelem, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w siedzibach Państwa firm. Warto nam zaufać, o czym świadczy nieustannie rosnące grono naszych w pełni usatysfakcjonowanych klientów.

Jesteśmy przekonani, że możemy wpisać się w nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o telefon lub e-mail. Nasz przedstawiciel bez trudu wyjaśni wszystkie wątpliwości odnośnie realizowanej przez nas obsługi BHP i PPOŻ.

Zapraszamy do współpracy!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 587 005

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalność naszej firmy stanowią produkty oraz obsługa bhp i ppoż. Kraków jest naszą siedzibą i z powodzeniem działamy na rynkach południowej Polski, głównie w województwach świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim i śląskim.

Firma SpecPoż oferuje kompleksowe oraz profesjonalnie prowadzone szkolenia BHP w Krakowie i okolicznych miejscowościach dla dużych i małych przedsiębiorstw. Zapewnienie pracownikom kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy.

Chcąc zapewniać najwyższy standard obsługi, uzyskaliśmy wszystkie potrzebne certyfikaty i dysponujemy doświadczonym oraz odpowiednio wyszkolonym personelem, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w siedzibach Państwa firm.

Nieoczekiwane zdarzenia takie jak pożary mogą zostać o wiele szybciej i łatwiej opanowane dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu danego obiektu w apteczki, gaśnice lub znaki ewakuacyjne. Ponadto, niezwykle ważne są właściwie przeprowadzone szkolenia BHP oraz znajomość zasad PPOŻ.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.